„Termograafia analüüs andis meile informatsiooni külmaleketest ja vastavatest kohtadest ehitises, mis vajavad parandamist/parendamist/lisatöötlust, et saavutada hea soojapidavusega lõpptulemus. Silmaga vaatlus seda informatsiooni ei anna. Täname Teid koostöö eest!“

Urmas M., ehitusfirma juhataja

"Olime eelnevalt hoone termografeerimise tellinud ka teiselt firmalt. Teie firma poolt teostatud termograafiline vaatlus on mõnevõrra mahukam, sealjuures on analüüs detailirikkam ja põhjalikum, viidates ka võimalikele põhjustele.

Aitäh teenusepakkumise eest, Teie teenuse kasutamine osutus täiesti otstarbekaks."

Anne P., KÜ Lastekodu 6, juhatuse esimees

Järgne meile:

Facebook Page Twitter
Hoone tehnokontroll vs termopildistamine PDF Trüki E-mail
Kirjutanud Viljar Puusepp   
Esmasp, 07.Juun.2010 23:30

Tihti tekib inimestel küsimus: "Mis vahe on hoone tehnokontrollil ja termopildistamisel?". Nii ehitusekspert kui ka termograaf mängivad kodu ostul olulist rolli. Erinevus seisneb selles, et termograaf võib leida lekkeid ja märke sellest, mis toimub seina, põranda ja katuse taga.

 

Ülaltoodud pilt on näide sellest, mida ma silmas pean: Termokaamera avastab temperatuuride erinevused igasugusel pinnal ja kui me näeme kaameras ebakorrapärast mustrit, siis me teame probleemse ala ulatust. Võtame näiteks selle pildi veelekkest. Kas tehnokontroll on võimeline silmaga nägema vett tumeda vaiba all? Termokaameraga võime sellised probleemid aga väga kergesti avastada.

Vaatame järgmist pilti... kas lihtne tehnokontroll, mis ei kasuta temokaamerat, leiaks selle katuseakna lekke? Kui ta selle ka leiaks, siis millise info annaks ta remondifirmale, kes tuleb seda parandama? Soojuspildistamisel varustame me Sind fotoga, mis on samasugune nagu see siin all. Sellel on väga detailselt näha probleemi ulatus. See tähendab seda, et Sa säästad raha, sest inimene, kes tuleb probleemi lahendama, saab probleemile otse jälile ega hakka ilmaasjata seinu maha lammutama.

 

Veeleke nurgas

 

Juba enne hoone tehnokontrolli on soovitav teha soojusfotod ja anda need ehituseksperdile. Nii on tal võimalik paremini aru saada hoone seisukorrast ja näha, kus probleemsed piirkonnad on tuvastatavad.

Soojusaudit OÜ-s on inimesed, kes võivad tulla koos kaameraga ja Sinu väljavalitud kinnisvarale "pilgu peale visata". Kui esineb silmnähtavaid probleeme, saad oma ostuotsuse teha sellest lähtuvalt. Võib-olla on probleemide tuvastamine Sinu jaoks suurepärane ostuläbirääkimise võimalus?Jaga teistega:
Digg! Reddit! Del.icio.us! Mixx! Google! Live! Facebook! Technorati! Squidoo! Twitter!
 
 


Artiklid e-kirjaga!

* Uuringute tulemused
* Mis on renoveerimisel oluline?
* Korteriühistu energiasääst

hoiame Sinu andmed 100% kaitstud

LoginMeil on lehel 25 külalist online