„Tänan. Olen väga rahul.“

Tiina K., arhitekt

"Tänan Teid meeldiva ja kiire töö eest, aruanne on ka sisukas ja hästi arusaadav."

Kaspar H., kortermaja soojusfotod

Järgne meile:

Facebook Page Twitter
Energiamärgis

Energiamärgis näitab, kui energiasäästlik on soetatav või olemas olev kinnisvara. Mida kõrgem on hoone energiatõhususe klass (A-st kuni H-ni), seda väiksemad on tulevikus energiaarved ning seda kõrgem on kinnisvara väärtus. Seda kasutatakse ka renoveerimise tulemuslikkuse mõõtmisel.


Positiivset tagasisidet energiamärgise tööle oleme saanud eelkõige kiiruse tõttu, sest käsitleme seda kõrge prioriteediga. Märgise saab tavaliselt valmis ühe päevaga.


Mis Te oma raha eest saate, on ehitisregistrisse kantud energiamärgis, mis kehtib kümme aastat. Märgis on koostatud tarbimisandmete põhjal ning väljendab hoone energiakulu numbriliselt kui ka värvilisel skaalal. Samuti on välja toodud praegu kehtiv energiatõhususe miinimumnõude piir. Kui töö on valmis, siis saadame Teile digiallkirjastatud märgise ka e-postile.


Teenuse hind on 95 eurot. Käibemaks ei lisandu.

Teeme energiamärgise ka projekteeritavale hoonele. Eramu energiaarvutus koos suviste temperatuuride simulatsioonimudeliga maksab 340 eurot ja tähtaeg on kuni kaks nädalat. Keerulisemale hoonele teeme pakkumise objekti järgi.Uus toetusvoor eramute renoveerimiseks on avatud! PDF Trüki E-mail
Kirjutanud Viljar Puusepp   
Reede, 19.Apr.2024 14:29

Uuendatud: 26.06.2024

Meil on hea uudis eramute omanikele! Alates 23. aprillist on avatud KredExi uus toetusvoor väikeelamute energiatõhusamaks muutmiseks. See voor pakub tuge renoveerimistöödeks, mis parandavad hoone energiaklassi, suurendades sellega elukvaliteeti ja vähendades energiakulusid. Kogu vooru maht ulatub 28 miljoni euroni. Lisateavet toetuse tingimuste ja taotlusprotsessi kohta leiate KredExi veebilehelt​ (KredEx)​.


06.06.2026: Eelarves on vabu vahendeid veel ligikaudu 11 miljonit eurot


Kuidas taotleda KEK energiamärgist meie veebilehel?

Energiamärgis on üks meie enimtellitud teenus. Märgis võimaldab võrrelda hoone energiakulu teiste sarnaste hoonetega. Seda kasutatakse ka renoveerimise tulemuslikkuse mõõtmisel.

Positiivset tagasisidet energiamärgise tööle oleme saanud eelkõige kiiruse tõttu, sest käsitleme seda kõrge prioriteediga. Märgise saab tavaliselt valmis ühe päevaga.

Energiamärgis tarbimisandmete põhjal maksab 95 eurot. Koostame energiamärgise ning kanname selle ka Ehitisregistrisse. 

Oleme teinud energiamärgise taotlemise protsessi lihtsaks ja kiireks:

1. Laadige alla ja täitke ankeet: Meie veebilehelt leiate vajaliku ankeedi, mille abil saate koguda kõik nõutavad tarbimisandmed. Ankeedi leiate siit: Ankeet.

Reeglina tehakse märgis kolme aasta tarbimisandmete põhjal, kuid minimaalselt on vaja ühe aasta andmeid. Kui maja valmis lõplikult või renoveeriti näiteks 2021 märtsis, siis saatke palun ainult hilisemad andmed.

Köetava pinna juures proovige palun täpsustada, kui suurel pinnal hoitakse temperatuuri üle 15 kraadi. Ankeeti märgitud köetav pind võib olla väiksem Ehitisregistri köetavast pinnast, kui olete näiteks kütnud vaid poolt maja.

Kui tarbimisandmeid üldse pole, siis saame märgise väljastada kõige madalamas klassis. Sellisel juhul märkige ankeedis, et tarbimisandmed puuduvad.

Võimalusel allkirjastage ankeet digitaalselt.


2. Saadke täidetud ankeet meile e-posti teel: Ankeedi täitnud klientidel palume saata see otse meie meilile  E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

Palume kirja subjektiks märkida hoone aadress, et saaksime teie taotlust kiiresti ja efektiivselt töödelda.


3. Kiire ja mugav protsess: Pärast ankeedi saamist koostame energiamärgise enamasti ühe tööpäeva jooksul ja saadame selle teile digitaalselt allkirjastatuna.


Kuidas taotleda ETA energiamärgist meie veebilehel?

ETA energiamärgis on toetusmeetme juures nõutud, kui peate tõestama energiaklassi parandamist või täisrenoveerimisel. Erandiks on juhtumid, kui soojustatakse vaid kogu fassaad, paigaldatakse päiksepark või asendatakse soojusallikas (nt ahju asemel maasoojuspump). Energiamärgise väljastamiseks on vaja renoveerimisprojekti. ETA energiamärgise hind on 340 eurot ning töö valmimise tähtaeg kolm nädalat. Kui renoveerimisprojekt on valmimas, siis saatke see otse meie meilile  E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  ning suhtleme sellel teemal täpsemalt edasi.

Anname endast parima, et muuta teie kogemus meiega võimalikult sujuvaks. Jaga teistega:
Digg! Reddit! Del.icio.us! Mixx! Google! Live! Facebook! Technorati! Squidoo! Twitter!
 
«AlgusEelmine12345678JärgmineLõpp»

Leht 1 / 8
 


Artiklid e-kirjaga!

* Uuringute tulemused
* Mis on renoveerimisel oluline?
* Korteriühistu energiasääst

hoiame Sinu andmed 100% kaitstud

LoginMeil on lehel 57 külalist online